Včera jsme pro vás měli parádní nabídku na jeden z modelů LeEco, konkrétně pak Le 2 X520 a dnes budeme jen pokračovat v nastoupeném trendu. Značka LeEco je v současnosti ve finančních  problémech, takže je ve hvězdách, zda se vůbec dočkáme nové generace jejich produktů. Ale z jejich dílny už vzešlo hezkých pár kvalitních kousků, jako například Le S3 X626, který pro vás máme ve slevě dnes.

LeEco Le S3 X626 je verzí Le S3 postavenou na platformě Mediateku, konkrétně pak deseti-jádrovém procesoru Helio X20 taktovaném na 2.3 GHz a grafice Mali-T880. Telefon má 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, podporu dual SIM, celokovové zpracování, 21 Mpix zadní + 8 Mpix přední kamerku, čtečku otisků prstů na zádech a 3000 mAh kapacitu baterie s podporou rychlonabíjení. Bohužel jak je zvykem u telefonů LeEco tak není k dispozici LTE pásmo 800 MHz, které je v našich končinách pro mnoho lidí poměrně zásadní.

Na druhou stranu je tento telefon momentálně k mání za velmi lákavou cenu, vzhledem k tomu, že ještě nedávno se jednalo v podstatě o vlajkový model. Na internetovém obchodě Cafago je LeEco Le S3 X626 v 64 GB verzi k dostání za 132.98 dolarů a to opravdu není zlé. Prodej je kusově omezen, ale v době publikace článku je ještě dostatek kusů pro případné zájemce. Tak se na to podívejte, třeba vás to osloví.