Co preferujete za funkce u smartwatch? Pokud jste odpověděli, že podporu sítí 3G, GPS a fotoaparát, pak si myslíme, že Microwear H2 by mohl být ten pravý model pro vás.

Microwear tvrdí, že většina uživatelů má seznam požadovaných funkcionalit a H2 je jedním z mála wearables, které většinu splňují. Mezi tyto funkce patří podpora 3G datového připojení, WIFI, GPS navigace a 5 megapixelový fotoaparát. To jsou rysy, které bychom našli před pár lety na smartphonech.

Microwear H2 pohání chipset Mediatek MTK6580, který doplňuje 1GB RAM a 16GB interního úložiště, kam můžete ukládat fotky, které se rozhodnete pořídit hodinkami.

Díky podpoře 3G, že zde najdeme slot na Nano SIM kartu a majitel těchto hodinek tak bude moci telefonovat a odesílat SMS zprávy přímo z chytrých hodinek. GPS modul je také přítomen, takže byste se už nikdy neměli ztratit.


Pro synchronizaci H2 je zde Bluetooth a ten hraje i důležitou roli v oblasti bezpečnosti, protože sleduje vzdálenost mezi nositelem hodinek H2 a připojeného smartphonu a upozorní uživatele, pokud se oba od sebe příliš vzdálí.

Musíme říci, že toto vše nás docela zaujalo a rádi bychom tyto hodinky vyzkoušeli v praxi.

A abychom nezapomněli, tak vězte, že aktuálně probíhá Giveaway, ve kterém můžete jeden kousek chytrých hodinek jiného modelu od Microwear H1 získat zdarma. Mrkněte na oficiální stránky, kde soutěž probíhá.

No a kdo by si chtěl přečíst další informace o Microwear H2 na webu společnosti Microwear, tak zde je produktová stránka Microwear H2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.