Hledáte slušný telefon za velmi dostupnou cenu ? Tak to jste dnes na správné adrese, protože pro vás máme jednu lahůdku za cenu ještě nižší než nízkou. Co byste řekli takovému LeEco Le 2 X520 za pouhých 105.77 euro, tedy něco kolem 2800 korun ? Slyším dobře ten ohlušující jásot ?

Ano opravdu se nejedná o žádný aprílový žertík a máme tu tak kousek s fascinujícím poměrem cena/výkon. Telefon sice není žádnou závratnou novinkou, ale pořád může nabídnou více než solidní hardware včetně 5,5-palcového IPS displeje s FullHD rozlišením, procesoru Snapdragon 652, 3 GB RAM, 32 GB vnitřního úložiště, celokovové zpracování, 16 Mpix zadní kameru s f/2.0 a podporou PDAF a 4K videa, 8 Mpix přední kamerku nebo 3000 mAh baterii.

Není všechno jen růžové a případný zájemce se tak bude muset smířit s absencí u nás poměrně zásadního pásma 800 MHz pro LTE, ale na druhou stranu telefon nabídne opravdu hodně muziky za málo peněz. Nemluvě o dalších benefitech jako je například podpora dual SIM a podobně.

Nabídka za 105.77 euro je limitována počtem kusů, ale v době publikace článku se na stránkách Tomtopu ještě pár volných LeEco Le 2 X520 ještě dalo najít. Pro pořádek uveďme, že cena je konečná, protože se jedná o doručení z německého skladu obchodu, takže žádné další celní poplatky a tahanice nehrozí. Musíte jen mírně přihodit za expresní dopravdu, ale nějakých 9 euro vám už díru do kapsy neudělá… Kdo dřív přijde ten dřív mele.