Podle posledních zpráv pocházejících od čínského prodejce Suning bychom se měli možná už příští týden dočkat  nové verze Nubie Z17. Ta by měla být přímo založena na útrobách vlajkového modelu Nubia Z17 a datum vydání opravdu vypadá reálně 30. srpna. A čínské tamtamové zpravodajství nám poskytlo i některé další zajímavosti k tomu telefonu.

Údajně by se tak mělo jednat o nejlevnější kus Nubia Z17 na trhu a cena by měla být nastavena natolik agresivně, aby se dokázala vyrovnat velmi populárnímu a dobře se prodávajícímu Xiaomi Mi6. Základy hardwarového vybavení by měly zůstat nedotčeny, takže bychom se teoreticky měli dočkat 4 GB RAM a Snapdragonu 835.

Může se samozřejmě stát, že se nakonec výrobce rozhodne jít jinou cestou a použít zcela odlišný procesor, ale zatím vše vypadá nadějně. Otázkou tak zůstává, kde se tedy nakonec bude šetřit oproti vlajkovému modelu, první na ráně by se tak pravděpodobně ocitl fotoaparát. Design a zpracování by měly také zůstat identické, takže někde se prostě něco uškudlit musí… No nechme se překvapit.

Situaci budeme samozřejmě pozorně sledovat a jakmile se něco namane, tak se hned dočkáte čerstvé informace. Takže sledovat Gizchina.cz se určitě vyplatí 🙂

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.