Elephone zřejmě pracuje na novém telefonu, který bude mít dvojitý zakřivený displej s poměrem stran 18:9. Ale to prý ještě není všechno. Otázkou je, jak se těmto informacím dá věřit, navíc, když tohoto výrobce provází pověst velkých slibovačů.

Ale zpět k onomu úniku. Podle příspěvku na čínské sociální síti Weibo přijde tento nový smartphone od Elephone s velkým 5,99 palcovým displejem, takže se zřejmě můžeme těšit na další pokus o Samsung S8.

A teď pozor! Nový Elephone by prý měl být vybaven aktuálně nejlepším procesorem na trhu, což je Snapdragon 835. Díky tomu by tento smartphone zařadil mezi telefony jako Sony XZ Premium, Xiaomi 6, Oneplus 5, Nubia Z17, Samsung Galaxy S8, HTC U11 nebo LG V30. V této společnosti by se Elephone ocitl opravdu poprvé.

Podle stejného příspěvku bude cena tohoto telefonu jen 399,99 dolarů, tedy přibližně polovina ceny Samsung S8 Plus. No, ale jak už jsem psal v úvodu, radši to berme s velikánskou rezervou, vždyť tady mluvíme o Elephone.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.