No.1 potřebují vaši pomoc při sestavování dalších chytrých hodinek, které mají (dle výrobce) ambici být jedněmi z nejlepších smartwatch na trhu.

Pokud jste fanouškem nositelných zařízení a především pak těch čínských, pak byste tuto anketu neměli ignorovat, protože váš názor může pomoci vytvořit novou generaci Android Smartwatch od čínské značky No.1.

Jako svůj další produkt plánuje No.1 vyrobit chytré hodinky No.1 D9, nicméně požádali fanoušky, aby jim poskytli své názory na případné specifikaci v online anketě.

No. 1 se u D9 v podstatě ptá na to, kolik paměti byste u těchto hodinek viděli. Společnost plánuje spustit model D9 buď ve variantě 512 MB RAM a 8 GB ROM nebo 1 GB RAM a 16 GB ROM, která ale bude stát o 10 dolarů více.

Pomozte No.1

Podle našeho názoru 10 dolarů nezní jako špatné řešení, pokud se dočkáme dvojnásobně RAM a interní paměti. Takže kdo by chtěl hlasovat, ať navštíví stránku chinawatchs.com, kde jsou také další fotky D9.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.