Prázdniny jsou skoro u konce a děti se už do školy určitě těší víc, než jejich rodiče zítra do práce. My se těšíme, že vás zaujmou naše tipy na Vychytávky z Číny. Proto tady dnes máme další tři a na konci článku najdete banner s proklikem na starší části, kde jich je o hodně víc.

  1. Pořádná OTG redukce
    Máte chuť si k telefonu připojit „cokoliv“? Tak to pro vás máme redukci 4 v 1 aneb připojte si myš, klávesnici nebo paměťovou kartu přes USB-C. Cena z Číny je jako vždy lidová a to konkrétně 5,50 USD (zde).
  2. Trénujte naplno
    Rádi si jdete zaběhat, ale chcete ze sebe vymáčknout víc? Viděli jste již americké sportovce jak běhají s padákem? Dnes uvidíte čínského kluka, který běží s „brzdou“ a tím více posiluje. Konkrétně co, to přesně nevíme, ale za cenu do 13 USD (zde) si „běhací padák“ můžete koupit taky.
  3. Boty nejsou potřeba
    Chcete si zajít na pláž nebo do sauny a bojíte se, že vás budou pálit bosé nohy? Váš problém vyřeší nalepovací podrážky. Jak to vypadá a co všechno to dokáže uvidíte ve videu. Bohužel mají jen velikosti M a L, což je maximálně číslo nohy 43. To vše za cenu do 2,50 USD (zde).

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.