O novém modelu Oukitel K3 jsme již psali a tento smartphone je silně inspirován řadou Sony Xperia XZ. Dnes se k nám dostalo první oficiální video s pohledem na tento telefon tak se na něj pojďme podívat.

Ale prvně si připomeňme specifikace. Oukitel K3 má 5,5-palcový FullHD displej vyrobený společností Sharp pokrytý sklem Asahi. Telefon bude k dispozici ve dvou barvách, Jet Black a Brilliant Blue, které jsou vybaveny lesklým tělem na přední i zadní straně přístroje. Nyní již slíbené video.

Oukitel K3 přichází se systémem Android 7 Nougat a jak jste mohli vidět ve videu, bude v zařízení nainstalováno pouze celkem 29 aplikací, takže žádný bloatware. Smartphone pohání osmijádrový procesor Mediatek MT5750T o taktu 1,5GHz, spárovaný se 4GB RAM a 64GB interním úložištěm, který je také rozšiřitelné.

Oukitel K3

Čtečka otisků prstů je pak umístěna na přední straně a Oukitel tvrdí, že odemknutí je bleskurychlé. A konečně, kapacita baterie je krásných 6000mAh, takže byste měli dostat na pár dní výdrže.

Oukitel K3 je již listován na webových stránkách společnosti, takže kdo má zájem, ať se podívá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.