Microwear H1 je jedním z prvních produktů nové značky z Číny, která se snaží zaujmout na poli nositelných zařízení. Podle jejich vlastního tvrzení trval samotný vývoj celé dva roky. Takže co nám po těch dvou letech přinesly?.

Chytré hodinky H1 jsou vybaveny procesorem Mediatek MTK6572 a podobnými specifikacemi jako HUAWEI WATCH. Displej je AMOLED s rozlišením 400 x 400, WiFi, certifikací IP68 a podporou GSM a WCDMA 3G Internet.

microwear h1

Smartwatch jsou také přizpůsobitelné, díky měnitelnému pásku, kdy jeden je z oceli a druhý TPU materiálu.

Microwear H1 dokáže sledovat vaši tepovou frekvenci, kvalitu spánku a má přednastavené profily pro různé aktivity, jako je: chůze, běh, horolezectví, jízda na koni a další.

Kromě toho se dočkáme vestavěné GPS, kompasu, barometru, výškoměru, předpovědi počasí, GPS navigace a dalších. Takže byste se teoreticky neměli nikdy ztratit. Hodinky mají více než 40 různých číselníků a podporují OTA aktualizace.

Tím, čím dále Microwear H1 vyniká je jeho vodotěsnost IP68, takže se s nimi můžete i koupat.

Další informace o chytrých hodinkách Microwear H1 naleznete na oficiálních stránkách společnosti, na jejich Facebooku nebo Twitteru. Případně se můžete zapojit do soutěže o jeden kus právě zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.