Brzy po uvedení svého prvního smartphonu na mezinárodní trh – Meiigoo M1 (aktuálně pracujeme na jeho recenzi), se čínský výrobce chystá na další telefon jménem Meiigoo S8+, který, jak už můžeme předpokládat z názvu, bude velmi inspirované telefonem od Samsungu.

Meiigoo evidentně pracuje na vytváření telefonu pokrytého 3D sklem, který by ho odlišoval od jiných čínských zařízení. Tedy ta, která jsou nyní vybavena zakřiveným displejem, ale používají pouze sklo 2,5D. Na následujícím obrázku můžete vidět, co tím myslí:

meiigoo s8

Stejně jako Samsung S8/S8+ i Meiigoo S8+ bude mít duálně zakřivený displej pro elegantnější vzhled a jednodušší manipulaci s telefonem. Stále nevíme, jestli bude mít i (v poslední době tak populární) poměr stran 18:9, ale tak trochu to očekáváme.

Meiigoo S8+ by mělo přijít s poměrně slušnými specifikacemi, které by měly zahrnovat osmijádrový procesor a 8GB paměti RAM. Doufejme tedy, že tato nově rostoucí značka telefonů z Číny nás příjemně překvapí. Prvním vodítkem by pro nás všechny mohla být recenze Meiigoo M1.