Ale tohle vypadá zajímavě. Alespoň pro všechny fanoušky Xiaomi, kteří netrpělivě čekají na nadcházející vlajkovou loď Mi Mix 2. Podle nedávných zvěstí a únikl, totiž může být Mi Mix 2 (oficiální datum představení by mělo být někdy v září) vybaveno novou 3D technologií rozpoznávání obličeje.

Screenshot níže navíc těmto řečem nahrává. Proč? Protože pravděpodobně pochází ze zamykací obrazovky Xiaomi Mi Mix 2 a ukazuje obrys hlavy a vyzývá uživatele, aby se podíval na telefon a odemkl jej. Uživatel sociální sítě Weibo, který tento screenshotu zveřejnil, tvrdí, že tato nová funkce bude implementována v nadstavbě MIUI 9 a exkluzivně ji jako první bude využívat model Mi Mix 2.

Mix 2

I když nám tento screenshot neodhalil mnoho, přeci jen je to jakési vodítko, s jakou novinkou příjde tento velmi očekávaný model. A jistě nezůstane jen u toho.

Očekáváme, že se v příštích týdnech se dozvíme více, jelikož se datum představení již neúprosně blíží. Co myslíte, mohla by tato nová technologie 3D rozpoznávání obličeje vést k záhubě čteček otisků prstů? Dejte vědět v komentářích.