Bluboo si samozřejmě nechce nechat ujet aktuální vlak vezoucí populární telefony s poměrem stran 18:9 a bezrámečkovým displejem, a tak se v něm snaží zabrat co nejvíce míst. A je třeba říci, že koncept jejich nového modelu Bluboo S2 nevypadá vůbec zle!

Takže se dočkáme dalšího podobného telefonu od Bluboo. Bluboo již má Bluboo S1 s full screen displejem a Bluboo S8, které je inspirované Samsungem S8 a má poměr stran 18:9.

A Bluboo S2 by mělo kombinovat oba tyto přístupy. S2 bude mít tedy poměr stran 18:9 a bezrámečkový displej, alespoň to tak na renderech vypadá (viz foto použité jako úvodní tohoto článku).

Dále se očekává, že model Bluboo S2 bude mít displej o velikosti 6,1 palce a screen-to-body ratio bude hezkých 91,6%. Dočkáme se také již obligátního duálního kamerového komba na zadní straně a duální kameru najdeme i na straně přední. Vzadu se pak bude jednat o Sony IMX 298 16MP + 8MP, zatímco na straně přední najdeme kombinaci Sony IMX 258 13MP + 8MP.

Bluboo také tvrdí, že S2 přijde s optickou čtečkou otisků prstů, a také že pracují na čtečce zabudované do displeje, ale tady bych to bral s rezervou.

Další informace i o jiných produktech Bluboo naleznete na oficiálních stránkách.