To, co jsme naznačovali zde, se stalo skutečností. Čínský výrobce LEAGOO právě oznámil své partnerství s fotbalovým klubem Tottenham Hotspur, kdy potvrdil dohodu o pětiletém globálním strategickém partnerství mezi oběma stranami.

Spolupráce bude trvat až do července 2022 a Leagoo se stane dalším čínským kolečkem v anglické Premier League.

leagoo

Cílem této spolupráce je propagace značky LEAGOO nejen mezi fanoušky Tottenham Hotspur a posílení globálního image značky prostřednictvím řady interaktivních marketingových aktivit.

Jako exkluzivní oficiální partner pro oblast mobilních telefonů tohoto fotbalového klubu má v plánu společnost LEAGOO uskutečnovat v příštích pěti letech strategickou marketingovou a reklamní kampaň po celém světě ve spojení s Tottenham Hotspur. LEAGOO také uvolní upravený model LEAGOO T5 s logem Kohoutů jako potvrzení této spolupráce a různí fotbalisté z týmu se budou postupně objevovat v reklamách LEAGOO.

Společnost LEAGOO od svého založení v roce 2014 nabrala tedy razantní smět, aby rozšířila svůj zásah na trhu. Větší výdaje na marketing by ale neměly znamenat, že se zapomene na investice do do výzkumu a vývoje.

Další informace o spolupráci LEAGOO a Tottenham Hotspur najdete na oficiálních stránkách společnosti a pokud se chcete podívat na LEAGOO T5, mrkněte na Gearbest, kde probíhá flash sale.