Smartband F4 je nejnovějším produktem, který představil známý čínský výrobce No.1 specializující se na chytré hodinky a fitness doplňky. No.1 F4 má mimo jiné i IP68 certifikace, takže by měl odolat vodě, ale ale je to s ledem? No, podívejme se na další originální produkci čínských mučitelů, tentokrát z No.1.

Ti dali smartband F4 do misky s vodou, kterou strčili do mrazničky a nechali vodu okolo F4 zmrznout. Poté následovala rozmrazovací fáze a po úspěšném vytažení se ukázalo, že No.1 F4 je plně funkční.

A co vlastně tento chytrý náramek umí? Jak už jsme psali v předchozím článku, jedná se o „multi-sport“ smartband, který může pomoci sledovat výkonnost při provozování různých sportů, jako je basketbal, badminton, horolezectví, plavání a další. Náramek je navíc vybaven monitorem srdečního tepu, krokoměrem a dalších funkcí pro zdravější život.

No.1 F4 také měří krevní tlak, hodnotu okysličení krve a je k dispozici ve 2 různých barevných páskách. Koho zajímá víc, ať se podívá na oficiální stránky.