LG V30 je telefon, který spatří světlo světa dne 31. srpna/augusta v Berlíně. Nová info z Koreje však říká, že místo jednoho, dvou těchto modelů, což bude v sérii novinka. První bude očekávaně V30 a druhý se bude jmenovat LG V30 Plus.

Informace pocházejí z korejského webu ETNews, který uvádí, že hlavní rozdíl mezi těmito dvěma modely budou založeny na velikosti interní paměti. V30 bude mít 64 GB a Plus může mít 128 GB ROM. Další rozdíly mohou zahrnovat „audio systém“ a podporu bezdrátového nabíjení, podobně jako u LG G6 a G6 Plus.

lg v30 plus

U audio systému zatím netušíme co by měl onen rozdíl být, očekává se, že model V30 by měl být vybaven audio systémem Bang & Olufsen. Zdá se tedy, že oba telefony budou vybaveny různými variantami audiosystému.

LG V30 Plus

Zároveň byly zveřejněny i podrobnosti o cenách. LG V30 se bude prodávat za 700 dolarů a cena za V30 Plus bude činit 875 dolarů. Oba se pak dostanou do prodeje 15. září. Vzhledem k tomu, že ETNews říká, že obě zařízení budou mít stejný displej, paměť RAM, fotoaparáty i baterie, těch 175 dolarů bude za větší interní pamět, bezdrátové nabíjení a lepší audio systém.

LG V30 bude mít 6 GB RAM, 16MP a 13MP zadní kamery a LG verzi Android Pay.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.