Zaujalo vás Bluboo S8, ale nechcete za něj platit tolik? V tom případě zbystřete. Bluboo aktuálně spustilo promo, ve kterém můžete tento telefon získat za poloviční cenu a dokonce jeden i vyhrát.

O Bluboo S8 jsme už párkrát psali a je jasné, že se tento telefon zhlédl v Samsung S8, což potvrzuje i toto video. Tím nechci říct, že by to mělo být nutně špatně, pořád dostanete smartphone s displejem 18:9 a skutečně vysokým poměrem obrazovky k tělu. Telefon bude pohánět osmijádrový procesor od Mediateku, 3 GB paměti RAM a 32 GB vnitřní paměti (rozšiřitelná až na 256 GB).

bluboo s8

Bluboo S8 je taktéž vybaveno duálním zadním fotoaparátem a baterií o kapacitě 3450mAh. Novinkou je nadstavba od Bluboo 360 OS, která je postavena nad Android 7.0.

Takže pokud by někdo chtěl Bluboo S8 s 50% slevou, bude mít možnost od 14.8.2017 do 20.8.2017 získat telefon za pouhých 74,99 dolarů. Samozřejmě, počet kusů bude limitovaný v podobě 20 na den, takže kdo chce zkusit štěstí, ať je v pozoru.

Ale tím to nekončí, čínská výrobce se chystá věnovat Bluboo S8 zdarma náhodně vybraným lidem na oficiálním Aliexpress storu. Chcete-li zkusit štěstí zde, musíte zadat objednávku a doufat, že vyberou vás. Bluboo také výhercům pošle sluchátka v hodnotě 50 dolarů. Tato akce bude probíhat od 15. srpna do 21. srpna.

Vítězové budou ohlášeni na Facebooku Bluboo do 2 dnů od ukončení akce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.