Vkworld Mix Plus je nejnovější „Full screen“ telefon, který dorazil na trh a přichází s velmi nízkou cenou. Vkworld chce pak dále podpořit prodeje a snížil cenu z 109,99 dolarů na pouhých 99,99 dolarů. Tato nabídka bude k dispozici pouze v Gearbestu a v omezeném časovém období.

Vkworld Mix Plus přichází s 5,5-palcovým IPS displejem a 2,5D Corning Gorilla Glass, který pokrývá většinu přední strany telefonu, zadní část telefonu je pak taktéž chráněna Corning Gorilla Glass.

Na Mix Plus najdeme jeden hlavní Sony 13MP fotoaparát a 8MP selfie kamerku. Pod kapotou najdeme čtyřjádrový MTK6737, který doplňuje 3 GB paměti RAM a 32 GB interního úložiště, obojí vyráběné společností Samsung.

Vkworld Mix Plus

Baterie má kapacitu 2850 mAh a smartphone disponuje i čtečkou otisků prstů na zadní straně. Jako OS je pak Android 7.0 Nougat.

Zvýhodněná cena tohoto telefonu je k dispozici v období od 7. do 14. srpna, kdy můžete získat Vkworld Mix Plus za 99,99 dolarů (100 kusů denně). Na stránce propagující tuto akci pak najdete i další zvýhodněné věci z produkce Vkworldu.