Zdá se, že čínský výrobce Uhans opět nabírá druhý dech. Poté, co jsme psali o jeho plánovaném modelu MX, nyní oznámil, že chystá model další. A opět bude něčím inspirovaný. Nový model UHANS i8 by totiž oficiálně chtěl být další levnější alternativou Samsungu S8.

Otázkou je, jak se to tomuto výrobci povede, což nebudeme vědět do doby, než se nám tento kousek dostane do ruky. Pojďme se podívat na první představovací video Uhans i8.

Musíme říct, že podle prvních renderů bychom podobnost se Samsung S8 nenašli žádnou, maximálně v poměru stran 18:9. To se ovšem zdá být v poslední době trendem. Uhans i8 se také zdá být plně pokrytý 2.5D sklem se zakřivenými stranami.

Další informace, které dostaneme z videa, je ta, že smartphone bude obsahovat port USB typu C ve spodní části, a že není k dispozici 3,5 mm jack pro sluchátka.

I když se tedy moc nezdá, že je Uhans i8 designově inspirován Samsung S8, pokud se jim podaří přijít s nízkou cenou a odpovídajícími specifikace, pak by se teoreticky mohlo jednat i hit. Co myslíte vy?