Nástupce populárního modelu Ulefone Armor jménem Ulefone Armor 2 již byl oficálně představen a nyní tady máme oficiální unboxing video. Nástupce zajímavého telefonu přichází s přepracovaným designem a velmi dobrými specifikacemi na poli odolných telefonů.

Ve videu můžeme vidět veškeré příslušenství, které dostaneme k telefonu, jmenovitě se jedná o rychlou nabíječku 9V/2A, USB kabel typu C, adaptér micro USB na USB Typ-C, adaptér USB Typ-C na 3,5 mm jack, šroubovák , uživatelskou příručku a nakonec i záruční list. Nyní se pojďme podívat na ono video.

Vraťme se teď k samotnému smartphonu. O designu netřeba mluvit neb jste jej viděli ve videu, ale pojďme se podívat na specifikace. A je třeba říci, že nejsme zklamáni! Ulefone Armor 2 pohání efektivní MediaTek Helio P25 doplněný 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště. Když si vezmeme ostatní odolné telefony čínské provenience, řekl bych, že zde máme high-end.

Ulefone Armor 2 dále disponuje 5-palcovým Full HD displejem chráněným Corning Gorilla Glass 3, 16MP zadní kamerou, 13MP selfie kamerou a kapacitou baterie 4700mAh. Ta pak podporuje rychlé nabíjení 9V/2A PE+ 2.0. čtečka otisků prstů je pak na přední části telefonu. Nebylo zapomenuto ani na všelijaké senzory a NFC. Samozřejmostí je v tomto případě i certifikace IP68.

Když to shrneme, Ulefone Armor 2 má šanci stát se velkým prodejním tahákem, nyní je třeba si ještě počkat na cenu. Předprodeje začnou 15. srpna/augusta.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.