Nejočekávanější telefon letošního roku od UMIDIGI je dozajista UMIDIGI Crystal. Vypadá to, že čínský výrobce je konečně připraven nasadit tento model do prodeje a tak přišla chvíle kompletního odhalení specifikací tohoto modelu.

UMIDIGI Crystal tedy přijde s 5,5-palcovým FullHD displejem od SHARPu, který bude pokrytý 2,5D zakřiveným Corning Gorilla Glass 4. Skleněná vrstva s 2.5D je rovněž i na zadní straně smartphonu a poskytuje Crystalu elegantní vzhled.

Pod kapotou najdeme osmijádrový procesor Mediatek MT6737T o taktu 1,5 GHz spárovaný se 4 GB RAM a 64 GB interní paměti. K dispozici bude i levnější verze Crystalu, která bude mít 2 GB RAM, 16 GB ROM a čtyřjádrový chipset od Mediateku s frekvencí 1,5 GHz. Obě varianty budou vybaveny baterií o kapacitě 3000mAh.

specifikace UMIDIGI Crystal

UMIDIGI Crystal bude dále vybaven zadním kombem 13MP + 5MP, přední selfie kamera by pak měla být 8MP. Jako OS pak najdeme Android 7.0.

Předprodej Crystalu začne 15. srpna v 12:00 hodin našeho času se zaváděcí cenou 99,99 dolarů za levnější verzi a expedován pak by měl být od 20. srpna.

Bonusové video: specifikace UMIDIGI Crystal

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.