I když byl Xiaomi Mi Band 2 představen již minulý rok, na popularitě tohoto náramku to nic nezměnilo. Proto, když se nám do redakční pošty doslal slevový kupón k tomuto gadetu, rozhodli jsme se o něj s vámi podělit. Pojďme si první připomenout hlavní specifikace tohoto zařízení.

Díky implementovanému OLED displeji je možné z náramku vyčíst většinu informací přímo, bez použití chytrého telefonu a také nainstalované aplikace Mi Fit. Na displeji tak bude možné zkontrolovat vaši tepovou frekvenci, čas, absolvovanou vzdálenost, spálené kalorie, stav baterie a další.

mi band 2

Oproti předchůdci Mi Band 2 přišel s několika vylepšeními. Mimo OLED displej to je například nová hardwarová platforma, která pracuje s nově vyvinutým algoritmem, měřícím kroky. Nově tedy náramek efektivněji rozpozná, zda-li jste v chůzi nebo pouze sedíte a nic neděláte. Častý neduh minulé generace, kdy náramek napočítal kroky, přičemž jste seděli u počítače nebo řídili auto. Nově by tak modul měl rozpoznat přesněji vaši činnost a měřit kroky jen ty absolvované.

Další vylepšení nalezneme v rozšířené podpoře notifikací, kdy se k signalizaci příchozích hovorů, sms, alarmu a několika oznámení přidává i výstraha, upozorňující na nedostatečný pohyb, nebo větší možnost nastavit více notifikací, přesněji pro sedm činností. Navíc vše je signalizováno i prostřednictvím OLED displeje graficky.

Slevový kupón ke Xiaomi Mi Band 2 má tvar AGPA36 a cena po jeho použití je pak 23,99 dolarů.