Společnost ZTE se chystá v příštích týdnech vydat novou verzi modelu Nubia Z17 a tím rozšířit jeho dostupné varianty. Jeho parametry byly spatřeny na stránkách TENAA.

Tato nová verze bude mít 8 GB RAM a 64GB vnitřní paměť. Její cena by se měla pohybovat mezi 530 a 550 dolary. Vycházíme z předpokladu, že nejdražší verze s 8 GB RAM/ 128 GB je za cenu 587 dolarů a levnější s 6 RAM/ 128GB vnitřní paměti za zhruba 499 dolarů. Tímto se nám o něco rozšíří výběr.

Chytrý telefon Nubia Z17 je jedním ze špičkově vybavených modelů. Mezi jeho žádané specifikace patří nejvýkonnější procesor Snapdragon 835 a nejnovější operační systém Android 7.1. Dále má 5,5-palcový full HD displej chráněný Corning Gorilla Glass, duální zadní fotoaparát 23 MPx s clonou f / 2.0 a 12 Mpx s clonou f / 1.8, dvojitý LED blesk a spoluprací by měly tyto kamerky docílit dvojnásobného zoomu. Přední selfie kamera je 16 Mpx. A nechybí ani snímač otisků prstů na zadní straně.

Dalším lákadlem tohoto modelu je rychlé nabíjení. Nubia Z17 má oproti jiným špičkovým modelům poměrně malou baterii 3200 mAh. Ale její výrobci přicházejí s kompenzací v podobě podpory rychlého nabíjení Quick Charge 4+, které umožňuje nat baterii z 0 až na 50% za pouhých 20 minut. K dispozici bude Nubia Z17 v černo-zlaté, obsidiánové černé, solární zlaté, červené a modré barevné variantě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.