Zbyli mezi námi ještě nějací fanoušci telefonů značky Philips? Protože pokud ano, možná vás zaujme tento příspěvek. Zdá se, že tato holandská společnost plánuje představit další Android smartphone. Nový model se objevil v TENAA kvůli certifikaci s číslem modelu Philips S310X a vypadá to jako zařízení zaměřené na nižší až střední třídu.

Podle výpisu pojede na telefonu Android 6.0 Marshmallow a měl by být k dispozici ve variantách 1/2/3 GB RAM a 8/16/32 GB ROM. Některé zvěsti však tvrdí, že varianty nebudou, prostě se společnost Philips ještě nerozhodla, v jaké přesné konfiguraci se S310X dostane na trh.

Philips S310X

Ve svých dalších specifikacích bude přístroj Philips S310X vybaven zatím neupřesněným čtyřjádrovým chipsetem, který běží na frekvenci 1,25GHz, bude mít 5-palcový HD displej, skutečně malou baterii o kapacitě 2000 mAh a 8MP hlavní kamerou a 2MP přední selfie kamerku.

Taktéž se dočkáme microSD slotu pro rozšíření úložného prostoru, spolu s 4G a VoLTE. Specifikace ovšem nic moc, záleží také na ceně, za jakou se bude Philips S310X bude prodávat.