Společnost Cubot se pyšní docela dlouhou a úspěšnou historií. Jsou známí výrobou cenově dostupných smartphonů s Androidem. Co jim zatím ale chybělo, je chytrý mobil se skvělým fotoaparátem. To se má změnit příchodem Cubot Note Plus.

Společnost Cubot je přesvědčena, že to bude bomba. Byla připravena speciální kampaň, která je zaměřena na vyzdvižení kvalit kamery.

Zatím jsme neviděli žádné oficiální fotografie z tohoto nového zařízení, ale mnohé napoví jeho specifikace. Tyto specifikace jsou velmi podobné jako ty u vlajkových lodích smartphonů! Cubot Note Plus by měl přijít s 16 MPx fotoaparátem a dobrou clonou F/2.0. A to zní docela slibně.

Tvůrci se domnívají, že noví majitelé Cubot Note Plus už nebudou potřebovat samostatné fotoaparáty, ale vystačí si s tímto chytrým mobile. Mohlo by k tomu přispět i to, že je kompaktnější než jiné mobily. Měl by mít 5,2-palcový displej a díky tomu by se s ním mělo lépe manipulovat jednou rukou. Na to sází i jeho tvůrci.

Stále jsme v očekávání zveřejnění dalších specifikací, ale na ty si budeme muset ještě chvíli počkat. Co je ještě všeobecně známo jsou parametry přední kamery. I ta by měla být 16 MPx stejně jako už zmiňovaný zadní fotoaparát. Dále by neměl chybět snímač otisku prstů. Uvidíme jak si tato novinka s velkou reklamou povede až se dostane k zákazníkům.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.