O telefonech Motorola Moto G5S a G5S Plus toho víme již velmi mnoho. Informace o těchto telefonech pravidelně unikaly až do stavu, kdy již známe všechny jejich specifikace a poslední věc, která chyběla byly jejich ceny. A to se nyní změnilo.

Leaker Roland Quandt, který již zveřejnil cenu Moto X4, totiž opět udeřil. Tentokrát tvrdí, že Moto G5S bude stát 300 eur, zatímco model Plus bude o něco dražší a stát bude 330 eur.

Moto G5S

Očekává se, že model Moto G5S bude pohánět procesor Snapdragon 625, který bude spárován s pamětí RAM o velikosti 4 GB a 32 GB ROM. Taktéž bude mít 5,2-palcový FHD displej, zatímco G5S Plus bude mít větší 5,5-palcový FHD displej. Oba budou mít zadní duální kamery v konfiguraci 13MP + 13MP.

O tom, kdy se tyto modely dostanou na trh zatím nejsou žádné zprávy, ale podle objemu informací, které o nich víme, čekáme, že to nebude trvat již moc dlouho. A jak se vám Moto G5S a G5S Plus za jejich ceny líbí? Dejte vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.