Velká rodina dronů značky DJI se nedávno rozrostla o dalšího člena a malý DJI Spark se rychle stal miláčkem fanoušků značky. A my pro vás dnes máme slevový kupón právě na tohoto létavce, konkrétně pak na dron samotný nebo na speciální edici Fly More Combo zahrnující i kompletní příslušenství a doplňky. Vše pak na e-shopu Tomtom.

DJI Spark je opravdu velmi malý a skladný dron vážící pouhých 300 g, ale to neznamená, že není stejně jako větší sourozenci nabitý pokročilým hardwarem a funkcemi. Ke snímání má například 1/2.3-palcový CMOS senzor s 12 MPix rozlišením schopný snímat FullHD video se 30 fps a díky 2-osému gimbalu je postaráno i o perfektní stabilizaci. Dron vydrží ve vzduchu na jedno nabití velmi slušných 16 minut a s použitím ovladače se dosah kontroly natáhne až na 2 km.

Dále je pak vybaven navigací GPS + Glonass, díky které není problémem bezpečný návrat na místo vzletu s funkcí Return to Home a firemní DJI GEO systém se postará o aktuální informace o nebezpečných nebo zakázaných lokalitách k létání. Spark je opravdu našlapán funkcemi ze kterých si dovolím zmínit například Follow Me, ovládání gesty rukou nebo systém na detekci a vyhýbání se překážkám.

Balení Fly More Combo kromě samotného dronu DJI Spark zahrnuje i dálkový ovladač, spoustu náhradní dílů a doplňků, případně dokonce i batoh na bezpečný transport. Se slevovým kupónem 1LCXRM8000 ho můžete pořídit za 638.10 euro v bílé verzi na stránkách Tomtopu.

Nebo kdybyste preferovali koupi jen dronu samotného, pak pro vás máme kupón 1LCXTTSPARK se kterým se cena sníží na 438.30 euro opět samozřejmě na Tomtopu. Ačkoliv jsou zásilky expedovány z čínského skladu, tak se pro našince nejedná o žádný problém, protože obchod nabízí jako součást služeb zaplacení celních poplatků a daní, takže cena výše už je opravdu konečná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.