Novinkový Leagoo KIICAA S8 byl oznámen už před pár dny a očekávání pro tento telefon jsou opravdu nadstandardně vysoká, protože by měl být jedním z prvních modelů s novým midrange čipsetem od Mediateku, MT6763. A to by pro značku Leagoo znamenalo opravdu razantní posun.

Leagoo KIICAA S8 bude opět věrně sledovat trend posledních dnů, tedy displej s poměrem stran 18:9, které se pomalu ale jistě stávají novým čínským evergreenem. Ještě ani neodezněly vlny klonů Xiaomi Mi Mix s tri-bezel-less designem a už se nám tlačí na trh další trend, který bude evidentně udávat tempo v druhé polovině roku 2017. O S8 toho prozatím po stránce specifikací ani dalších informací není mnoho známo takže se můžete jen mrknout na první fotografie prototypu telefonu, ale jde opravdu jen o prototyp a tak finální produkt ještě může doznat změn.

This slideshow requires JavaScript.

A když už jsme u novinek značky Leagoo, tak se hodí zmínit, že byl už oficiálně oznámen i další z rodiny telefonů KIICAA a to konkrétně KIICAA MIX. Ten by se měl dostat na trh v průběhu srpna a už teď se můžete zapojit do rezervací na oficiálních stránkách, kde je k mání i 30 dolarový slevový kupón.-

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.