Neděle bez naší rubriky „Vychytávky z Číny“ by nebyla tou pravou nedělí. Někdo jde zítra do práce, jiný na dovolenou, ale i tak vás určitě zajímá co jsme vyšťourali na čínských e-shopech. Čeká na vás mini dron, levné příslušenství k mobilu a na závěr si dáme dražší hračku pro začínající filmaře. Tak se na dnešní nadílku podívejme.

  1. Ještě nemáte drona?
    Hitem posledních let jsou drony, malé, velké, profi a také jen jako hračky pro děti. Všechny lítají ať lépe či hůře a vy byste to měli zkusit také. Za 16 USD (zde) si můžete dokonce koupit mini dron do kapsy a dokonce ho nabijete i přes USB.
  2. USB-C čtečka karet
    Většina telefonu vyšší třídy už bohužel při vložení dvou SIM karet nemá další slot na  MicroSD karty. Tím je jejich kapacita dost omezená. Levné řešení za 3 USD (zde) je koupit si přívěšek na klíče s USB-C na jedné straně a zdířkou na kartu na straně druhé.
  3. Gimbal na smartphone
    Chcete natáčet videa v pohybu a mít je hezky stabilizovaná? Není nic lehčího než svůj mobil založit na tříosý gimbal. Značka Feyui má více v této kategorii výrobků a tak si určitě vybere. Jako příklad je jeden zde za 150 USD, konkrétně pak  model FEIYUTECH SPG C.