Neděle bez naší rubriky „Vychytávky z Číny“ by nebyla tou pravou nedělí. Někdo jde zítra do práce, jiný na dovolenou, ale i tak vás určitě zajímá co jsme vyšťourali na čínských e-shopech. Čeká na vás mini dron, levné příslušenství k mobilu a na závěr si dáme dražší hračku pro začínající filmaře. Tak se na dnešní nadílku podívejme.

  1. Ještě nemáte drona?
    Hitem posledních let jsou drony, malé, velké, profi a také jen jako hračky pro děti. Všechny lítají ať lépe či hůře a vy byste to měli zkusit také. Za 16 USD (zde) si můžete dokonce koupit mini dron do kapsy a dokonce ho nabijete i přes USB.
  2. USB-C čtečka karet
    Většina telefonu vyšší třídy už bohužel při vložení dvou SIM karet nemá další slot na  MicroSD karty. Tím je jejich kapacita dost omezená. Levné řešení za 3 USD (zde) je koupit si přívěšek na klíče s USB-C na jedné straně a zdířkou na kartu na straně druhé.
  3. Gimbal na smartphone
    Chcete natáčet videa v pohybu a mít je hezky stabilizovaná? Není nic lehčího než svůj mobil založit na tříosý gimbal. Značka Feyui má více v této kategorii výrobků a tak si určitě vybere. Jako příklad je jeden zde za 150 USD, konkrétně pak  model FEIYUTECH SPG C.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.