V posledních týdnech a měsících se zdá jako by čínský gigant Oppo upadl do mírného zimního spánku, protože se zrovna nemůže pochlubit přehřšlí nových modelů. Ale nějak v povědomí zákazníků zůstat musí, takže se alespoň pokusili veřejnost navnadit odhalením brzy plánovaného vydání speciální RED Ediition svého Oppo F3.

Z jednoho pouze velmi náznakového obrázku je samozřejmě obtížné vyvozovat nějaké dalekosáhlé závěry, ale dá se předpokládat, že se bude jednat o podobnou edici jako byla Valentýnská pro Oppo R9s. Ta byla v minulosti exkluzivní pro Malajsii a měla identickou kombinaci černé a červené barvy telefonu.

Valentýnská edice Oppo R9s

Jinak by se uvnitř mělo jednat o stále stejné Oppo F3 jako v minulosti, tedy opět 5,5-palcový FullHD displej s Corning Gorilla Glass 5, osmi-jádrový procesor Mediatek MT6750T spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti rozšiřitelné pomocí microSD karty, duální přední 16 Mpix + 8 Mpix kamerou a zadním 13 Mpix fotoaparátem.

Prozatím netušíme, kdy se Oppo k vydání této RED Edition reálně rozhoupou, ale dá se očekávat, že vše bude maximálně v řádu týdnů, pravděpodobně ještě dříve. Cena by se také neměla příliš pohnout, ale musíme počkat na oficiální představení, abychom měli vše černé na červeném, tedy bílém.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.