Poslední počin z rušné dílny Leagoo je samozvaný “budget zabiják” Leagoo KIICAA Power a ten je teď v rychlém prodeji na Aliexpressu k dostání za ještě nižší cenu než je v kraji obvyklé. Takže stálo by za hřích tomuto levnému kousku věnovat pozornost ?

Je to dost dobře možné, protože na ultra levný kus má Leagoo KIICAA Power nadstandardní kapacitu baterie než je v dnešní době zvykem. S názvem “Power” ostatně ani nemůže jinak. Baterie má kapacitu 4050 mAh, podporuje 5V/1.5A nabíjení a hlavně je vyměnitelná, což se stává poslední dobou velmi vzácné. A někteří uživatelé na to stále slyší.

Díky velmi úspornému procesoru MT6580 baterie vydrží opravdu dlouho, ale na druhou stranu užití tohoto procesoru znamená, že se můžete rozloučit s rychlým 4G internetem. Hardwarová výbava je pak doplněna 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště, 5-palcový displej s HD rozlišením, duální zadní fotoaparát s 8Mpix + 2Mpix senzory a světelností f/2.2, čtečka otisků prstů na zádech a Android 7.0 Nougat jako OS.

To nejsou na ultra levný telefon špatné specifikace a když ho navíc teď můžete koupit jen za 59.99 dolarů na Aliexpressu, tak hned vypadá ještě lákavěji. Ideální kus pro šetřílky nebo jako sekundární záložní telefon.