Společnost AllCall je na trhu poměrně krátce, ale již si tvoří dobré předpoklady pro úspěch. Její předností se stává, že reaguje na zpětnou vazbu svých zákazníků. Právě na přání zákazníků vzniká novinka AllCall Rio S.

Společnost AllCall úspěšně nastartovala tento rok modelem telefonu AllCall Bro a těsně za ním následoval AllCall Rio. Vzhledem k telefonu Rio to byl velký úspěch. Možná jste viděli videa, kde je vychvalována pevnost displeje. Můžete ho například použít při roztloukání vlašských ořechů nebo jako náhradní kladívko, když potřebujete přibít nějaký hřebík.

Pro ty z vás, kteří nejsou s tímto telefonem obeznámeni zde máme mini rekapitulaci. Chytrý telefon AllCall Rio přichází kromě odolného zakřiveného displeje, se zakřiveným zadním krytem, duálním fotoaparátem a předním snímačem otisků prstů.

Jak je vidět společnost AllCall nechce usnout na vavřínech a rozhodla se reagovat na přání zákazníků. Podle nedávných informací bylo v uplynulém čase shromážděno asi 50 000 uživatelských názorů jak vylepšit smartphone Rio.

Nyní se tedy připravuje inovace modelu Rio navržená zákazníky. Vylepšený model by měl nést název AllCall Rio S. To co nás nejvíc zajímá – vylepšené specifikace zatím nejsou k dispozici. Proslýchá se, že upgrade se bude týkat displeje, výkonu, kamer a prostě celkového vzhledu.

Podle společnosti AllCall budou konečné specifikace novinky AllCall Rio S brzy zveřejněny na oficiálních stránkách www.allcall.hk.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.