I když jsme už skoro v polovině prázdnin, tak se kola slevových akcí rozhodně nezastavují a není problém urvat nějaký ten slevněný produkt, který se dá na dovolené ještě pořádně využít. Dnes pro vás máme další várku slevových kupónu z e-shopu Cafago a třeba si mezi nabídkou něco pro potěchu najdete.

Nejen sportem živ je člověk, ale pořádné vybavení na běhání je základem každého nadšence co to s pohybem myslí aspoň trochu vážně. A protože to jde mnohem lépe s hudbou, tak investice do nějakých slušných bezdrátových sluchátek je určitě dobrou volbou. A takový Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset by mohl být právě tím ideálním společníkem pro delší tratě. Vydrží až 7 hodin přehrávání hudby, má integrovaný mikrofon, pohodlnou konstrukci sluchátek a certifikaci IPX4 pro odolnost vůči vodě a potu. S naším kupónem PA3971S ho pak pořídíte za pouhých 17.99 dolarů.

Úložného digitálního prostoru není nikdy dost a zejména digitální fotoaparáty nebo kamery jsou nenasytnými žrouty gigabytů dat. A protože většina techniky už se shodla na používání microSD karet jako obecného standardu, tak proč si nějakou se slušnou kapacitou nepořídit. Sandisk Ultra jsou osvědčené kusy a pro normální použití rychlosti úrovně UHS-I (tedy class 10 pro video) s maximálním přenosem 80 MB/s zcela stačí. Menší 32 GB kapacitu s kupónem C2894A koupíte za 9.99 dolaru a větší 64 GB pak s kupónem C2894J najdete za 15.98 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.