Zdá se, že společnost Cubot se připojila k dalším hlavním výrobcům smartphonů v představování novinek. A sice je zde nový model Cubot Note Plus, který se předešlým zařízením moc nepodobá. Samotný výrobce ho představuje jako telefon zaměřený hlavně na fotoaparát.

Na obrázcích se můžete více pokochat designem. Cubot Note Plus je první model od společnosti Cubot v celokovovém těle a nutno říci, že se nám celkem líbí. Na zadní straně telefonu si můžete povšimnout ladných linek – antén, které jsou umístěné nahoře a dole. Jak jsem si už na ně mimo jiné u jiných modelů zvykli.

Společnost Cubot se nechala slyšet, že tento nový model Cubot Note Plus bude mít širokoúhlý 16 MPx přední  fotoaparát s širokou clonou f/2.0, měkký LED blesk a další vylepšené funkce. Takže se můžete můžete těšit, že budete mít konečně opravdu ostré a skvěle vypadající selfie.

Na zadní straně najdete také dobrý 16 MPx Sony fotoaparát, který by měl také dělat hezké fotky s dobrou barevnou reprodukcí a sytostí.

Cubot Note Plus bude mít 5,2-palcový displejFull HD rozlišením. Co se týče další vybavenosti, můžete očekávat procesor MediaTek MT6737T, 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměť.

Cubot Note Plus bude k dispozici ve třech barevných variantách: černé, šedé a zlaté. Tento nový model by měl být k dispozici od poloviny srpna/augusta.


Další informace o produktech Cubot můžete najít a jejich oficiálních stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.