Těm kdo touží po opravdu super výdrži telefonu a vlastní Xiaomi Mi 6 nebo o něm uvažují, teď jistě zazáří oči. Společnost TaoBao se specializuje na přeměnu vašeho smartphonu s baterií 3350 mAh na baterkomonstrum, které bude mít super výdrž.

Pokud byste rádi využili tuto šanci i za cenu, že možná přijdete o záruku, máme pro vás další podrobnosti. Společnost má totiž připraveny 3 varianty baterií.

Podle poskytnutých informací by mělo být možné stávájící baterii vyměnit za mnohem lepší a výkonnější baterii. Podle prodejců by to měla být baterie od společnosti Sony. Můžete si vybrat ze tří možných variant podle její kapacitní velikosti. Na výběr tedy máte 6700 mAh baterii za 33 dolarů, 7000 mAh baterii za 38 dolarů anebo 9000 mAh baterii za 50 dolarů.

Vzhledem k výměně baterie přijdete o stávající kryt, který bude nahrazen novým, aby zakryl novou větší baterii. Tímto získáte takového svého osobního velblouda, který vydrží o 2 až 3 dny více. To samozřejmě stále notně zaostává na opravdového velblouda, který bez „šťávy“ vydrží více než týden.