Vypadá to, že tým zodpovědný za Essential Phone rozhodně neusnul na vavřínech a snaží se jak to jen jde dostat přístroj na trh už v několika příštích týdnech. Alespoň to se snaží v oficiální zprávě naznačit sám velký Andy Rubin reagující na nejistotu mezi zákazníky, kteří si telefon předobjednali a několik zpoždění ve vývoji nesli poměrně nelibě.

Takže se otec zakladatel a největší jméno projektu pomocí oficiálního Twitter účtu pustil do chlácholení veřejnosti zprávou, kterou můžete vidět níže.

Teoreticky by tak čekání na telefon mělo být už brzy minulostí a Essential už by se měl připravovat na testovací období a certifikační procesy s mobilními operátory. Ale to vše by samozřejmě mělo být hotovo ještě před vydáním, takže budou mít tvůrci s telefonem ještě poměrně honičku. Každopádně jim držíme palce a doufáme, že se už brzy někde objeví konkrétnější termíny pro tento bezesporu velmi zajímavý telefon. Protože si dovolíme odhadnout, že v nejoptimističtějším případě by se telefon do rukou zákazníků mohl dostat to konce srpna.

Co vlastně na Essential Phone říkáte ? Nalákal někoho Andy Rubin k objednávce ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.