Tak tu máme další dávku obrázků k velmi očekávanému Meizu Pro 7 a díky nim máme možnost lépe odhadnout dostupné barevné varianty tohoto telefonu. Na telefon už nebudeme čekat příliš dlouho, protože Meizu už definitivně oficiálně potvrdili vydání tohoto modelu 26.července. A zejména šedá varianta s designem broušeného hliníku vypadá velmi luxusně, jak se můžete přesvědčit na titulce.

Další obrázek je bohužel velmi nízké kvality, ale i přes mírné rozostření nám může poskytnout zásadní informace. Takže vidíme, že Meizu Pro 7 by mělo být k mání v obvyklé barevné sestavě telefonů čínských výrobců posledních dní – černé, červené a zlaté. Dále se dá z rozsypaného čaje vyčíst, že Pro 7 bude podporovat některou z verzí rychlonabíjení mCharge, s trochou štěstí by se pak třeba mohlo jednat i o Super mCharge představené na MWC v Barceloně.

Meizu Pro 7 se očekává jako první telefon na trhu s deseti-jádrovou vlajkovou lodí Mediateku, procesorem Helio X30, 5,2-palcovým displejem s FullHD rozlišením, sekundárním informačním displejem na zádech telefonu a duální 12 Mpix kamery se senzory Sony IMX386. Větší Pro 7 Plus by pak mělo dostat i větší 5,7-palcový displej.

Vše podstatné se dozvíme už za 4 dny, takže fanoušci značky Meizu už pomalu mohou začít hledat kladivo na rozbití prasátka, protože telefon vypadá velmi zajímavě.