Zařízení CUBOT Echo bylo navrženo tak, aby umožňovalo co nejlepší přehrávání hudby a přitom zákazník nemusel sáhnout hluboko do kapsy. Což by mohli přivítat zvláště mládežníci, kteří žijí hudbou. Jeho cena by se měla pohybovat do 90 dolarů.

Společnosti Cubot se teď podařilo jeho cenu ještě snížit až na 75,67 dolarů. Dále se snaží upoutat svou pozornost tvrzením, že tento chytrý mobil je nerozbitný. No, kdo by takový mobil nechtěl?

Nejsem si jistá, jestli se tomu dá věřit, ale společnost Cubot tvrdí, že přežije „velkou vodu“ tedy přesněji řečeno kapky vody. Prý mu ani neublíží větší zátěž. Takže bude v pohodě dál fungovat, když byste ho náhodou přejeli autem (do kolika tun – to není v návodu uvedeno). To ocení zvláště ti co občas nějakou nehodu s mobilem zažili a chtějí teď něco hezkého a zároveň odolnějšího.

Dále bychom se rádi zaměřili na jeho zvukový projev. Toto zařízení je vybaveno zvukovým čipem AW837319 a vylepšeným zvukovým systémem KTS, což není obvyklé u přístrojů v takovéto cenové relaci.

Pokud si rádi užíváte hudbu sami či s přáteli někde venku v parku, či u vody, jistě oceníte speciálně navržený zadní reproduktor, který tak umožňuje skvělý hudební zážitek kdekoli.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.