Jsou tomu přesně tři roky, co se mi do rukou dostal první „zabiják vlajkových lodí“ aka. OnePlus One. Kdo by si chtěl připomenout, jak OnePlus začínalo, může tak učinit zde.


Rok 2014 je ale za námi a dnes tu máme OnePlus 5 – nejnovější kousek z dílem OnePlus. Vybavený nejnovějším dostupným hardwarem v podobě Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM a 64 GB ROM. Což by mělo stačit i náročným uživatelům. OnePlus ale myslí i na náročnější uživatele a nabízí 128 GB ROM a (lehce absurdních) 8 GB RAM.
První dojmy z telefonu jsou hodně na kladné straně spektra. Zpracování je naprosto špičkové, přístroj je už na první pohled prémiové zařízení, displej také vypadá schopně a foťák hned z prvních fotek dokáže vyvolat úsměv na tváři. Co se softwaru týče, OxygenOS 4.5.5. jako nadstavba nad Androidem 7.1.1.  je po vzoru filosofie firmy – dokonale odladěný. Ale nebudu předbíhat, telefon ještě čeká tortura v podobě reálného používání několik dlouhých dní, možná týdnů.

Nebojte, vše podstatné se dozvíte v ten pravý čas, až bude recenze hotova. Pokud byste měli jakékoliv otázky ohledně OnePlus 5, neváhejte nám napsat!

Ale teď již video, ve kterém si můžete OnePlus 5 lépe prohlédnout.

Pokud by někoho napadlo, že by si OnePlus 5 pořídil, s klidným srdcem bych doporučil tento odkaz. A mimochodem, díky gearbest.com za kousek na recenzi!

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.