Řada K od Oukiteli je velmi populární mezi uživateli upřednostňujícími extrémní kapacity baterie a K10000 i K10000 Pro to svými masivními 10000 mAh kusy jednoznačně splňují. A podle posledních zpráv to vypadá, že čínský výrobce pracuje na dalším bratříčkovi a připravovaný Oukitel K10000 Max bude mít pro zájemce jedno velké příjemné překvapení.

Samozřejmě nebude ochuzen ani o zmíněnou nekompromisní kapacitu baterie, ale k ní přidá i certifikaci IP68, takže telefon bude plně patřit do třídy odolných, tedy proti vodě, prachu i pádu. V následujícím videu se o tom můžete přesvědčit, protože si Oukitel K10000 Max udělá malou koupel s rybičkami v akváriu.

Prozatím nebyly zveřejněny žádné další specifikace tohoto plánovaného telefonu, ale předpokládám, že to nebude dlouho trvat. Oukitel už ostatně vyrobil i oficiální webové stránky pro účely registrací pro předprodeje K10000 Max a všichni registrovaní uživatelé získají 50 dolarový slevový kupón. A pár šťastlivců pak dokonce i šanci si telefon pořídit za polovinu cenu. Takže se určitě na stránky podívejte, tedy pokud vás toto odolné monstrum s velkou baterií aspoň trochu zaujalo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.