Ohodnoťte článek

Létání s dronem se může velmi rychle z pouhého koníčku stát plnohodnotnou mánií, ve které je možné utopit moře peněz a času. Ale jedná se alespoň o koníčka rozhodně ušlechtilého a povětšinou i čtyřvrtulového. A. podobná prodejní akce jaká momentálně probíhá na e-shopu Tomtop s drony od DJI a náhradními díly může být pro mnohé nadšence jako druhé vánoce

V této prodejní dronové akce se můžete opravdu rozšoupnout a potvrdit si, že drony od DJI nejsou pokládány za nejlepší na trhu pro nic za nic. Nabízený sortiment je poměrně obsáhlý a až do 30.července tak máte možnost vše pečlivě rekognoskovat a posléze objednat. Mějte však na paměti, že většina zboží je kusově omezena. Vše podstatné najdete na webu Tomtopu.

A jaké by měly být hlavní taháky této prodejní akce ? Inu, jen si vybrat. Někdo bude preferovat skládací DJI Mavic Pro doslova našlapaný moderními funkcemi spolu s doplňkovým sortimentem včetně batohu nebo DJI Goggles pro VR použití. Další pak dá přednost kapesními DJI Spark a pravověrní piloti určitě zvolí velké modely jako jsou série DJI Phantom 3 nebo Phantom 4.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.