Elephone P8 mini je nejnovějším modelem chytrého telefonu od společnosti Elephone. Pyšní se poměrně velkou pamětí, dobrým fotoaparátem a svou lehkostí. Společností Elephone bylo natočeno srovnávací video. Díky němu dnes můžete posoudit i jeho ideální velikost a to jak snadné, je jeho ovládání jednou rukou.

Ve videu můžete sledovat jak si v této single disciplíně povede ve srovnání s takovými smartphony jako je Samsung Galaxy On7, Huawei P9, Meizu Pro 6S a Huawei Enjoy 6S. Srovnávání se zaměřilo na používání aplikace kalkulačka a dosažení jednou rukou i na ty nejvzdálenější číslice. Vzhledem k tomu, že srovnávané telefony mají různou velikost (v přesile a zároveň v nevýhodě jsou ty větší) lze snadno odhadnout jak to dopadne. Ale posuďte to sami.

Video

Kompaktní Elephone P8 mini prošel tímto testem velmi úspěšně. A tak se řadí mezi ideální telefony zvláště pro ty, kteří mají jako prioritu pro svůj přístroj – snadné ovládaní jednou rukou.

Mezi další lákavé specifikace Elephone P8 mini se řadí 5-palcový Full HD displej, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměť, přední 16 MPx kamera a zadní 13 MPx + 2 MPx duální fotoaparát. A to vše ve váze pouhých muších 133 gramů.

Pokud byste se chtěli dozvědět ještě víc informací o specifikacích tohoto modelu, podívejte se na jejich oficiální stránky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.