Segment tabletů už pro mnohé výrobce není tak výnosný jak v minulosti a tak není velkým překvapením, že už se příliš novinek neobjevuje. Osobně si myslím že se ale stále najde hodně uživatelů, kteří si doma nebo na cestě autobusem raději podívají na video na větší obrazovce tabletu, než na mobilu. Je už jen na vás co si vyberete, ale dne jsme pro vás každopádně připravili krátký videopohled na Xiaomi MiPad 3 jako jeden z posledních zajímavých tabletů.

Xiaomi se rozhodlo jít v zajetých kolejích předchozí generace a tak se MiPad 3 zevnějškem ani moc neliší od předchozího modelu. Hardwarovou výbavou je to však také velmi podobné a podle všech testů je dokonce o fous pomalejší než minulá generace tabletu. Přesto však MiPad 3 vynikne kvalitou zpracování a má rozhodně co nabídnout.

Pokud by vás MiPad 3 zaujal, tak ho můžete koupit například u známého čínského prodejce Gearbest. Další recenze čínských zařízení a unboxing videa najdete na našem YouTube kanálu. A my budeme určitě rádi za každý odběr.