Telefon Essential od Andyho Rubina měl původně již být v prodeji, ale aktuálně jsme něco po měsíci od od termínu, který stanoval sám Andy Rubin. To by ještě nebylo nic nezvyklého, my fanoušci čínských telefonů jsme na prostoje lehce zvyklí.

Ale toto zpoždění není jediným problémem, kterým čelí jeho společnost. Aktuálně se zdá, že se kupí i problémy s vrcholovými manažery, z nichž dva nedávno rezignovali.

Viceprezident marketingu společnosti Brian Wallace oznámil nedávno svou rezignaci a už je hlavním marketingovým ředitelem společnosti i.am+.

essential

Brian Wallace ale není jediným výkonným představitelem, který v poslední době odstoupil. Andy Fouché, který zastával funkci šéfa komunikace, odešel (podle jeho LinkedIn profilu) už v červnu.

Tyto dvě pozice jsou klíčové v každé společnosti a znamená hodně, pokud se o přijde ještě před tím, než se první produkt vůbec dostane na trh. Důvod jejich odchodů je neznámý, ale tvrdí se, že s Andy Rubinem není lehká spolupráce.

Budeme však doufat, že tyto změny nebudou mít vliv na telefon Essential, jehož specifikace by měly být – Snapdragon 835, modularita telefonu, displej o velikosti 5,7 palce, 4 GB RAM a 128 GB ROM. Dále pak duální zadní kamera (13MP RGB + 13MP BW) a 8MP přední senzor. Baterie pak bude mít kapacitu 3040mAh.