Vydání nového modelu Ulefone T1 se nám blíží a výrobci nás dnes obšťastnili novým videem, které nám tento telefon a jeho specifikace představí. Pokud by se vám zdálo, že se designově velmi podobá předešlému Ulefone Gemini Pro, tak nebudete daleko od pravdy, ale s odlišným hardwarovým vybavením zahrnujícím například procesor Helio P25 taktované na 2.6 GHz, 6 GB rychlé LPDDR4 RAM a 64 GB vnitřního úložiště.

Samozřejmě není T1 ochuzen ani o zadní duální fotoaparát, tentokráte se jedná o primární 16 Mpix senzor doplněný sekundárním 5 Mpix pro sběr informací a výpočet hloubky pole pro bokeh snímky. Vpředu pak najdeme nadprůměrné 13 Mpix rozlišení pro selfie fotoaparát se softlight LED bleskem.

Ulefone T1 bude výborně vybaven i co se týče podpory mobilních sítí, protože se bude kamarádit dohromady s 25 frekvencemi. Takže se opravdu nebudete muset obávat o mobilní signál a rychlý internet kdekoli na světě ( tedy pokud nežijete v ČR se „100% pokrytím“ našimi skvělými operátory). Baterie bude mít kapacitu 3680 mAh a s rychlým nabíjením PumpExpress+ 2.0 by její nabití mělo trvat jen zhruba 80 Minut.

Telefon dále dostane čtečku otisků prstů vpředu pod displejem, kvalitní Hi-Fi audio čip, 6-osý gyroskop, USB Type-C port a Android 7.0 Nougat jako OS. Dostupnost modelu by měla být okamžitá hned po oficiálním vydání, které by mělo být opravdu v řádu dní a my o něm samozřejmě budeme informovat.