Včera jsme se dočkali i dalšího přírůstku do nové řady telefonů KIICAA od Leagoo, když prvním v této linii byl před pár dny KIICAA S8, který by měl být vůbec prvním telefonem s procesorem MT6763. Nový kousek má ambice mnohem nižší a drží se pěkně při zdi. Takže co můžeme od Leagoo KIICAA Power očekávat ?

Jak už sám název naznačuje, tak hlavní devizou telefonu má být baterii s velkou výdrží a kapacita 4000 mAh spolu s rychlým nabíjením 5V/1.5V by toto kritérium mělo splňovat. Sice jde jen o mírně nadprůměrné hodnoty, ale v nižší třídě přece jen procesory nejsou tak žravé. I po designové stránce se jedná veskrze o povedený telefon, jak se můžete přesvědčit na prvních obrázcích kolem.

Co se týče zbytku hardwarových specifikací, tak se nejprve podívejme na to pozitivní, tedy duální zadní fotoaparát s rozlišením 8 Mpix + 5 Mpix a rychlou čtečku otisků prstů také na zádech. Pak už to jde poněkud z kopce, protože z procesoru MT6580A už pomalu začínáme dostávat kopřivku. Doplní ho 2 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště, 5-palcový displej s HD rozlišením a Android 7.0 Nougat jako operační systém.

Leagoo se pokouší tento model uvést jako „budget killer“, ale konkurence mezi těmi opravdu levnými telefony je brutálně neůprosná a Leagoo KIICAA Power se bude mít co ohánět. Na trh by se telefon měl dostat ještě v červenci s cenou 69.99 dolarů. A můžete se už také zapojit do soutěže o pět kusů tohoto telefonu za pouhých 0.99 dolaru na oficiálních stránkách Leagoo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.