UMIDIGI patří k nejaktivnějším čínským výrobcům na trhu a v  poslední době jejich produkce nabírá opravdu kulometnou razanci . Od začátku roku už vypustili na trh několik telefonů a podle všeho už je další brzy na cestě. Novinkový kousek by měl být první ze zbrusu nové řady S a tak příliš nepřekvapí názvem UMIDIGI S.

Z tiskového prohlášení UMIDIGI vyplývá, že třída S by měla kombinovat velmi kvalitní zpracování s inovativním designem a jak se jim to alespoň prozatím daří se můžete přesvědčit v prvním publikovaném renderu telefonu v titulním obrázku, případně ve videu níže.

Zatím nemáme k dispozici ani žádné oficiální vyjádření ohledně specifikací nového UMIDIGI S a tak se jen můžeme dohadovat při pohledu na obrázek. Telefon bude evidentně mít vertikálně orientovaný zadní duální fotoaparát a celkový design vyhlíží poměrně minimalisticky se 2.5D zakřiveným sklem a prohnutím kovových zad.

UMIDIGI S už je k nalezení i na webových stránkách značky i když jen v podobě teaseru s minimem informací. Můžete se však už zapojit i do aktivity ve které se dá získat jeden z pěti kusů telefonu za pouhých 0.99 dolarů. Více v tomto odkazu.