Čínský výrobce Cubot byl v první polovině letošního roku více potichu než je obvyklé, ale do konce tohoto měsíce bychom se od něj měli dočkat rovnou 3 nové modelů a jedním z nich bude i Cubot Magic.
Vypadá to, že Cubot se aktuálně věnoval svému subbrandu jménem Hafury, neboť hlavní značka Cubot za první polovinu roku představila pouze jeden model. Ale není se třeba obávat, jelikož 3 telefony, které se na nás aktuálně chystají jsou Cubot R9, Cubot S1 a Cubot Magic a na ten se dnes zaměříme trochu víc.
Cubot Magic bude bude mít zakřivené tělo i displej, který bude mít velikost 5 palců, pohánět jej bude chipset Mediatek MT6737, který dále doplní 3GB RAM, 16 GB intenrí paměť, duální zadní a přední fotoaparát s LED bleskem. Specifikace fotoaparátů je u zadních 13 megapixelový snímač se sekundárním 2 megapixelem, zatímco přední kamera je 5 megapixelový senzor.
Přestože se Cubot Magic na trh ještě nedostal, již teď víme, že telefon bude stát pouze 110 dolarů, což nezní zle.