Pokud jste nadšeni ze vzhledu chytrého telefonu Samsung Galaxy S8, jistě vás potěší, že společnost Ulefone se rozhodla napodobit tento atraktivní design. Již brzy se na trhu objeví lákavý model Ulefone F2. Tento smartphone bude vybaven takzvaným infinity (angl. „nekonečno“) displejem s téměř nulovými bočními rámečky, prostě štíhlost v pase, jak má být. A též velmi úzkými horním i spodním rámečkem.

Společnost Ulefone zveřejnila první video, které je zaměřeno hlavně na předvedení módního infinity displeje. Můžete si tak prohlédnout práci na displeji s poměrem stran 18,5:9.

Video

Jak můžeme vidět na videu je Ulefone F2 opravdu povedený kousek s minimálními rámečky. Velikost displeje činí 5,7 palce, přičemž v ruce budete držet přístroj s rozměry dnešních 5,5 palců. Kromě toho Ulefone F2 může nabídnout i slušnou porci výkonu s 8 GB paměti RAM a duální fotoaparát. Věříme, že se již brzy dozvíme další informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.