Tak jsme se od Oukitelu dočkali dalšího přírůstku do už tak našlapané sestavy a ohlášený model Oukitel K3 by se měl předchozí produkci značky vymykat. Tentokráte se čínský výrobce zaměří důrazně na design přístroje s dvojitě zakřiveným designem na obou stranách a 5,5-palcovým LCD Sharp displejem s FullHD rozlišením a ochranným Asahi Glass.

Dále pak bude telefon vybaven 4 fotoaparáty, po dvou na každé straně zařízení. Hlavní fotoaparát bude vždy 13 Mpix senzor interpolovaný na 16 Mpix rozlišení doplněný sekundárním 2 Mpix pro výpočet hloubky a sběr dat. Nic moc více není o Oukitelu K3 známo a na další dávku specifikací si budeme muset chvíli počkat v příštích dnech.

Ačkoliv má být Oukitel K3 velmi tenký a štíhlý, tak to neznamená, že výrobci zanevřeli na odkaz řady „K“, která se vždy vyznačovala velkými kapacitami baterie. A při té příležitosti mají zájemci možnost se zapojit do soutěže na stránkách Oukitelu, kde můžete tipnout právě plánovanou kapacitu baterii K3 a vyhrát některou z cen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.