Velká rodina dronů značky DJI se nedávno rozrostla o dalšího člena a malý DJI Spark se rychle stal miláčkem fanoušků značky. A my pro vás dnes máme slevový kupón právě na tohoto létavce, konkrétně pak na speciální edici Fly More Combo zahrnující i kompletní příslušenství a doplňky. Vše pak na e-ehopu Tomtom.

DJI Spark je opravdu velmi malý a skladný dron vážící pouhých 300 g, ale to neznamená, že není stejně jako větší sourozenci nabitý pokročilým hardwarem a funkcemi. Ke snímání má například 1/2.3-palcový CMOS senzor s 12 MPix rozlišením schopný snímat FullHD video se 30 fps a díky 2-osému gimbalu je postaráno i o perfektní stabilizaci. Dron vydrží ve vzduchu na jedno nabití velmi slušných 16 minut a s použitím ovladače se dosah kontroly natáhne až na 2 km.

Dále je pak vybaven navigací GPS + Glonass, díky které není problémem bezpečný návrat na místo vzletu s funkcí Return to Home a firemní DJI GEO systém se postará o aktuální informace o nebezpečných nebo zakázaných lokalitách k létání. Spark je opravdu našlapán funkcemi ze kterých si dovolím zmínit například Follow Me, ovládání gesty rukou nebo systém na detekci a vyhýbání se překážkám.

Balení Fly More Combo kromě samotného dronu DJI Spark zahrnuje i dálkový ovladač, spoustu náhradní dílů a doplňků, případně dokonce i batoh na bezpečný transport. Se slevovým kupónem TTSPARKC stránkách Tomtopho můžete pořídit za 739 dolarů na . Ačkoliv je expedován z čínského skladu, tak se pro našince nejedná o žádný problém, protože obchod nabízí jako součást služeb zaplacení celních poplatků a daní, takže cena výše už je opravdu konečná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.